Petrolia v0.67 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 17 views
( 874 ratings )
Price: $0
Download

Petrolia v0.67 FULL APK – TAM SÜRÜM

Petrolia v0.67 FULL APK, macera, açık dünya ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Thorium Game Lab stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile başında bulunduğunuz devleti en iyi şekilde yönetin ve petrolün akmasını sağlayın. Halkınız, etkileşime geçebileceğiniz onlarca araç, farklı uluslar ve dahası sizleri bekliyor. Petrolia v0.67 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni araçlar eklenmiştir. Silahlarınız, düşmanlarınız, aralıksız kargaşa parmaklarınızın ucunda olacaktır. Askeri gücünüzü kontrol edip, diğer ülkelere sahip olmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Petrolia Play Store’da henüz herkes için indirilebilir değildir.

Kurulumu

Petrolia v0.67 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, petrolia 0.67 android, petrolia 0.67 apk, petrolia 0.67 apk indir, petrolia 0.67 full apk, petrolia 0.67 mobile, petrolia android, petrolia apk, petrolia apk indir, petrolia full apk, petrolia indir, petrolia mobile, petrolia mobile apk


Download Petrolia v0.67 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like