PewDiePie Legend of Brofist v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 275 ratings )
Price: $0
Download

PewDiePie Legend of Brofist v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

PewDiePie Legend of Brofist v1.0.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Outerminds stüdyosunun üstlendiği dünyaca ünlü Youtube fenomeni PewDiePie oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz PewDiePie karakteri ile size verilen görevler doğrultusunda ilerleyip yeni bölgelere ulaşmaktır. PewDiePie Legend of Brofist içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterlerinizi dilediğiniz gibi geliştirebilir düşmanlarınıza karşı yenilmez olabilirsiniz… Oyunumuz her ne kadar PewDiePie üzerine olsa da CutiePieMarzia, CinnamonToastKen, JackSepticEye gibi insanlara da yer verilmiştir… Variller, dinozorlar, uzaylılar hatta uçan atlarla mücadele edeceksiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. PewDiePie Legend of Brofist Play Store’da 15.49TL’dir 6.600’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

PewDiePie Legend of Brofist v1.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PewDiePie Legend of Brofist 1.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PewDiePie Legend of Brofist 1.0.0 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunpewdiepie android, pewdiepie apk, pewdiepie apk download, pewdiepie apk indir, pewdiepie full apk, pewdiepie hile, pewdiepie hile apk, pewdiepie legend of brofist 1.0.0, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 android, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 android indir, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 apk, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 apk download, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 apk indir, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 full apk, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 full apk indir, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 hack apk, pewdiepie legend of brofist 1.0.0 para hile apk, pewdiepie legend of brofist apk, pewdiepie legend of brofist apk download, pewdiepie legend of brofist apk full, pewdiepie legend of brofist apk indir, pewdiepie legend of brofist full apk, pewdiepie legend of brofist para hile apk, pewdiepie mod apk


Download PewDiePie Legend of Brofist v1.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like