PewDiePies Tuber Simulator v1.34.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 760 ratings )
Price: $0
Download

PewDiePies Tuber Simulator v1.34.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

PewDiePies Tuber Simulator v1.34.1 PARA HİLELİ APK, Youtuber oyunlarını seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Outerminds Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ev içinde Youtube için videolar oluşturmak, paylaşmak ve popüler olmaya çalışmaktır. PewDiePie’s Tuber Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız izlenme hileli, sınırsız beyin hileli olarak sunuyorum bu sayede hem karakterinizi, hemde odanızı istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm eşyalara sahip olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, kullanabileceğiniz onlarca eşya, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. PewDiePies Tuber Simulator v1.34.1 sürümünde yeni mini oyun ve görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2,5D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. PewDiePie’s Tuber Simulator Play Store’da 1.600.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.34.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.outerminds.tubular” ve Android/obb atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.34.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.34.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.34.1 izlenme hile apk : oyuna giriş yaptığınızda izlenme miktarına bakmanız yeterlidir.

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.34.1 beyin hile apk : oyuna giriş yaptığınızda beyin miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 hack apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 hile apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 hile indir, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 izlenme hile apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 mod apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 money hack, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 para hile apk, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 sınırsız para hile, pewdiepies tuber simulator 1.34.1 views hack, pewdiepies tuber simulator altın hile, pewdiepies tuber simulator android hile, pewdiepies tuber simulator apk, pewdiepies tuber simulator hack apk, pewdiepies tuber simulator hile apk, pewdiepies tuber simulator mod apk, pewdiepies tuber simulator money hack, pewdiepies tuber simulator para hile, pewdiepies tuber simulator para hile apk, pewdiepies tuber simulator sınırsız para hile


Download PewDiePies Tuber Simulator v1.34.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like