PickCrafter v5.8.02 MOD APK – Runic HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 318 ratings )
Price: $0
Download

PickCrafter v5.8.02 MOD APK – Runic HİLELİ

PickCrafter v5.8.02 Runic HİLELİ APK, idle ve küp oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Fiveamp stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kazma ile karşınıza çıkan blokları kırmak ve değerli madenleri bulmaktır. PickCrafter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız runic puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar sandık açabilir, en iyi ekipmanlara sahip olabilmek için gereken eşyaları kolayca toplayabilirsiniz. Farklı kazmalar, zor görevleri sağlam küpler ve dahası sizleri bekliyor. PickCrafter v5.8.02 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. PickCrafter Play Store’da 340.000’den fazla indirilmiştir.

 

BİLGİLENDİRME : oyun içinde istediğiniz gibi runic harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

KURULUMU

PickCrafter v5.8.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PickCrafter 5.8.02 runic hile apk : oyun içinde runic miktarınız sıfır “0” olsa dahi dilediğiniz gibi harcama yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 38 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlarandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pickcrafter 5.8.02 android hile, pickcrafter 5.8.02 elmas hile, pickcrafter 5.8.02 hack apk, pickcrafter 5.8.02 hile apk, pickcrafter 5.8.02 mod apk, pickcrafter 5.8.02 para hile apk, pickcrafter 5.8.02 runic hile, pickcrafter altın hile apk, pickcrafter hack, pickcrafter hack apk, pickcrafter hile apk, pickcrafter mod apk, pickcrafter money hack, pickcrafter para hile, pickcrafter para hile apk, pickcrafter runic hile, pickcrafter runic hile apk


Download PickCrafter v5.8.02 MOD APK – Runic HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like