Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 912 ratings )
Price: $0
Download

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Panda Arcade firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve bayrağı korumaktır. Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tankı geliştirip, istediğiniz kadar sandık açabilirsiniz. Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pico Tanks: Multiplayer Mayhem Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş 35.1.1 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş 35.1.1 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pico tanks 35.1.1 altın hile, pico tanks 35.1.1 hack apk, pico tanks 35.1.1 hile apk, pico tanks 35.1.1 mod apk, pico tanks 35.1.1 para hile, pico tanks altın hile, pico tanks apk hile, pico tanks elmas hile, pico tanks hack, pico tanks hack apk, pico tanks hile apk, pico tanks mod, pico tanks mod apk, pico tanks para hile


Download Pico Tankları Çok Oyunculu Savaş v35.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like