Pit Stop Racing Manager v1.4.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 41 views
( 607 ratings )
Price: $0
Download

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 PARA HİLELİ APK, araba yarış ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GABANGMAN STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız pit stop takımı ile bulunduğunuz yarışta arabanızı en iyi şekilde hazırlamak ve birinci olmaya çalışmaktır. Pit Stop Racing Manager içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, aracınızı-ekibinizi rahatlıkla geliştirip diğer takımlara karşı üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, zorlu rakipler, uzun yarış pistleri ve dahası sizleri bekliyor. Pit Stop Racing Manager v1.4.7 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pit Stop Racing Manager Play Store’da 10.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Pit Stop Racing Manager v1.4.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pit Stop Racing Manager 1.4.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 74 Yorum Android Oyun, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pit stop racing manager 1.4.7 altın hile, pit stop racing manager 1.4.7 hack akp, pit stop racing manager 1.4.7 hack apk, pit stop racing manager 1.4.7 hile apk, pit stop racing manager 1.4.7 mod apk, pit stop racing manager 1.4.7 money hack, pit stop racing manager 1.4.7 para hile, pit stop racing manager altın hile, pit stop racing manager android hile, pit stop racing manager apk hile, pit stop racing manager apk mod, pit stop racing manager hack apk, pit stop racing manager hile apk, pit stop racing manager mod apk, pit stop racing manager para hile


Download Pit Stop Racing Manager v1.4.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like