Pixel Car Racer v1.0.89 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 931 ratings )
Price: $0
Download

Pixel Car Racer v1.0.89 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Studio Furukawa firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız arabalar ve garaj ile bulunduğunuz şehir içinde yarışlara katılmak, para kazanmak ve arabalarınızı modifiye etmektir. Pixel Car Racer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek elmas ve kutu ile başlama hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz malzemelere sahip olabilirsiniz. Hızlı arabalar, güçlü rakipler, bitmek bilmeyen yarışlar, onlarca malzeme ve dahası sizleri bekliyor. Pixel Car Racer v1.0.89 sürümünde yeni araçlar, jantlar, renkler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D, piksel olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel Car Racer Play Store’da 77.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Pixel Car Racer v1.0.89 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Car Racer 1.0.89 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.0.89 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Pixel Car Racer 1.0.89 kutu hile apk : oyuna giriş yaptığınızda kutu miktarına bakmanız yeterlidir.

NOT : oyun içindeki maddi birimler maksimum değerlerdedir, daha fazlasında oyun hata vermektedir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 88 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, pixel car racer 1.0.89 android hile, pixel car racer 1.0.89 apk, pixel car racer 1.0.89 box hile, pixel car racer 1.0.89 hack apk, pixel car racer 1.0.89 hile apk, pixel car racer 1.0.89 kutu hile, pixel car racer 1.0.89 mod apk, pixel car racer 1.0.89 money hack, pixel car racer 1.0.89 para hile, pixel car racer box hack, pixel car racer elmas hile, pixel car racer hack, pixel car racer hack apk, pixel car racer hile apk, pixel car racer kutu hile, pixel car racer mod apk, pixel car racer money hack, pixel car racer para hile


Download Pixel Car Racer v1.0.89 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like