Pixel Combats 2 v1.326 MOD APK – Silah / Mermi HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 825 ratings )
Price: $0
Download

Pixel Combats 2 v1.326 MOD APK – Silah / Mermi HİLELİ

Pixel Combats 2 v1.326 Silah HİLELİ APK, aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız deneyebileceğiniz yapımcılığını Sokol Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde karşınıza çıkan rakiplerle mücadele etmek ve birinci olmaya çalışmaktır. Pixel Combats 2 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm silahların kilidi açık, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, dünyanın dört bir yanından oyuncular, karmaşık çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. Pixel Combats 2 v1.326 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel Combats 2 Play Store’da 23.000’den fazla indirilmiştir.

 

Hile hakkında : tüm silahların kilidi açıktır, şarjörde merminiz her zaman 5000 olarak başlar.

Kurulumu

Pixel Combats 2 v1.326 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Combats 2 1.326 silah hile apk : oyun içindeki tüm silahların kilidi açıktır.

Pixel Combats 2 1.326 mermi hile apk : şarjördeki merminiz her zaman 5000 olarak başlar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 88 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pixel combats 2 1.326 apk hack, pixel combats 2 1.326 apk hile, pixel combats 2 1.326 apk mod, pixel combats 2 1.326 hack apk, pixel combats 2 1.326 hile apk, pixel combats 2 1.326 mermi hile, pixel combats 2 1.326 mod apk, pixel combats 2 apk hile, pixel combats 2 apk mod, pixel combats 2 hack apk, pixel combats 2 hile apk, pixel combats 2 mermi hile, pixel combats 2 mermi hile apk, pixel combats 2 mod apk, pixel combats 2 silah hile


Download Pixel Combats 2 v1.326 MOD APK – Silah / Mermi HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like