Pixel Force 2 v1.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 22 views
( 506 ratings )
Price: $0
Download

Pixel Force 2 v1.2.1 PARA HİLELİ APK, piksel ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Digital Vault GbR stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan keyifli bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bulunduğunuz savaş bölüm karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Pixel Force 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, silahlarınızı ve karakterinizi rahatça geliştirebilirsiniz. Pixel Force 2 v1.2.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel Force 2 Play Store’da 2.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pixel Force 2 v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Force 2 1.2.1 para hile apk : oyun içinde ilk para kazanmanızdan sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Pixel Force 2 1.2.1 altın hile apk : oyun içinde ilk altın kazanmanızdan sonra altın miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 27 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk indir, pixel force 2 1.2.1 altın hile, pixel force 2 1.2.1 android hile, pixel force 2 1.2.1 apk hile, pixel force 2 1.2.1 apk mod, pixel force 2 1.2.1 hack apk, pixel force 2 1.2.1 hile apk, pixel force 2 1.2.1 mod apk, pixel force 2 1.2.1 money hack, pixel force 2 1.2.1 para hile, pixel force 2 android hile, pixel force 2 android mod, pixel force 2 apk hile, pixel force 2 apk mod, pixel force 2 hack, pixel force 2 hack apk, pixel force 2 hile apk, pixel force 2 mod apk, pixel force 2 money hack, pixel force 2 para hile


Download Pixel Force 2 v1.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like