Pixelfield v1.2.10 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 932 ratings )
Price: $0
Download

Pixelfield v1.2.10 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve FPS oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Epic Stars stüdyosunun üstlendiği mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinizle mücadele ederek bölümde birinci olmaya çalışmaktır. Pixelfield içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz silahı satın alabilir, karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Güçlü silahlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, geniş çatışma alanları ve dahası sizleri bekliyor. Pixelfield v1.2.10 sürümünde yeni oyun modu, silahlar, haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Pixelfield Play Store’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

NOT : hileyi tam anlamıyla kullanabilmek için lütfen kurulum kısmındaki BİLGİLENDİRME bölümünü okuyun.

Kurulumu

BİLGİLENDİRME :  oyun içinde dilediğiniz gibi para-elmas harcayabilirsiniz ancak var olan paranız artmaz, bu yüzden yüksek fiyatlı ürünleri hemen alamazsınız, maddi birimlerinizi artırmak için oyun içinde çark çevirebilir gelecek ödüllerle rahatlıkla elmas(kristal) ve altın miktarını artırabilirsiniz. (çark çevirirken de elmasınız azalmaz)

Pixelfield v1.2.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixelfield 1.2.10 para hile apk : oyun içinde harcama yaptığınızda paranız azalmaz.

Pixelfield 1.2.10 elmas hile apk : oyun içinde harcama yaptığınızda elmas miktarınız azalmaz.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, pixelfield 1.2.10 altın hile apk, pixelfield 1.2.10 android hack, pixelfield 1.2.10 android hile, pixelfield 1.2.10 gold hack, pixelfield 1.2.10 hack apk, pixelfield 1.2.10 hile apk, pixelfield 1.2.10 mod apk, pixelfield 1.2.10 money hack, pixelfield 1.2.10 para hile apk, pixelfield altın hile, pixelfield altın hile apk, pixelfield android hile, pixelfield apk, pixelfield gold hack, pixelfield hack apk, pixelfield hile apk, pixelfield mod apk, pixelfield money hack, pixelfield para hile,


Download Pixelfield v1.2.10 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like