Plague Inc v1.10.3 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 273 ratings )
Price: $0
Download

Plague Inc v1.10.3 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Plague Inc v1.10.3 KİLİTLER AÇIK APK, standart mobil oyunlardan sıkılmış ve farklı bir arayış içine girmişseniz yapımcılığını dünyaca ünlü Miniclip stüdyosunun üstlendiği Plague Inc kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız kontrol ettiğiniz salgın hastalık ile dünyanın herhangi bir bölgesinde yayılmaya başlayıp tüm yaşamı ortadan kaldırmaktır. Plague Inc normal şartlarda kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içinde bulunan bir çok öge kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için MOD APK yani tüm kilitler açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir dünyaya rahatça hakim olabilirsiniz… Strateji ve simülasyon tarzını sevenlerin fazlasıyla hoşuna gideceğini düşünüyorum. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanmaktadır. Plague Inc. Play Store’da 1.997.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Plague Inc v1.10.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plague Inc 1.10.3 full apk : oyuna giriş yaptığınızda “OYNA” butonuna basın “YENİ OYUN” seçeneği ile ilerleyip açılan bölümde sol alt köşede bulunan “KİLİDİ AÇ” kısmına girin, orta alt kısımda bulunan “Alınanları Geri Yükle” diyin oyundaki tüm ücretli paketler (genlerde dahil olmak üzere) kullanıma açılmıştır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, plague inc 1.10.3 android hile, plague inc 1.10.3 android indir, plague inc 1.10.3 android mod, plague inc 1.10.3 apk, plague inc 1.10.3 full apk, plague inc 1.10.3 hack apk, plague inc 1.10.3 hile, plague inc 1.10.3 hile apk, plague inc 1.10.3 mod, plague inc 1.10.3 mod apk, plague inc android, plague inc android hile, plague inc android indir, plague inc android mod, plague inc apk, plague inc apk download, plague inc full apk, plague inc full hile, plague inc hack, plague inc hack apk, plague inc hack indir, plague inc hile, plague inc hile apk, plague inc indir, plague inc mod, plague inc mod apk download, plague inc virüs hile


Download Plague Inc v1.10.3 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like