Plague MD v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 756 ratings )
Price: $0
Download

Plague MD v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Plague MD v3.0.7 FULL APK, hikaye, seçim yapma ve simülasyon türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını LLC ASR Ratobortsy firmasının üstlendiği Android platformunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sahte doktor karakteri ile bulunduğunuz köyde hastalarla ilgilenmek, çeşitli tedavi yöntemlerini uygulamak ve gerçek bir doktor olmaya yolunda ilerlemektir. Farklı tedavi yolları, etkileşime geçebileceğiniz onlarca eşya, garip hastalar ve dahası sizleri bekliyor. Plague MD v3.0.7 sürümünde yeni diller eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Plague MD Play Store’da 11.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Plague MD v3.0.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “org.godotengine.plagudocreleasebeta” ve Android/obb klasörüne atalım.

Plague MD v3.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 96 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Macera Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, plague md 3.0.7 android, plague md 3.0.7 apk, plague md 3.0.7 full apk, plague md 3.0.7 mobile, plague md android, plague md android apk, plague md android için, plague md apk, plague md full apk, plague md mobile, plague md mobile apk, plague md telefon için


Download Plague MD v3.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like