PlanesBattle v1.21 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 93 ratings )
Price: $0
Download

PlanesBattle v1.21 PARA HİLELİ APK, çok oyunculu mücadele oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Funcity Studio firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı hava aracı ile bulunduğunuz harita üzerinde karşınıza çıkan tüm düşmanları yok etmek ve bölümde birinci olmaya çalışmaktır. PlanesBattle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm uçakların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup rakiplerinizi kolayca avlayabilirsiniz. Farklı hava araçları, dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. PlanesBattle v1.21 sürümünde düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. PlanesBattle Play Store’da 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

PlanesBattle v1.21 MOD APK İNDİR – 54MB

Kurulumu

PlanesBattle v1.21 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

PlanesBattle 1.21 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

PlanesBattle 1.21 hile apk : oyun içindeki tüm uçakların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 81 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Savaş Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, planesbattle 1.21 altın hile, planesbattle 1.21 android hile, planesbattle 1.21 apk hile, planesbattle 1.21 apk mod, planesbattle 1.21 hack apk, planesbattle 1.21 hile apk, planesbattle 1.21 mod apk, planesbattle 1.21 money hack, planesbattle 1.21 para hile, planesbattle 1.21 uçak hile, planesbattle altın hile, planesbattle android hile, planesbattle apk hack, planesbattle apk hile, planesbattle apk mod, planesbattle hack, planesbattle hack apk, planesbattle hile apk, planesbattle mod apk, planesbattle money hack, planesbattle para hile, planesbattle uçak hile, planesbattle unlock hack


Download PlanesBattle v1.21 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like