Planet Commander v1.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 363 ratings )
Price: $0
Download

Planet Commander v1.12 PARA HİLELİ APK, uzayda geçen simülasyon ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GDCompany firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uzay gemisi ile bulunduğunuz savaş alanlarında düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Planet Commander içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm uzay gemilerini kullanabilir, istediğiniz gibi geliştirip rakiplerinize karşı yenilmez olabilirsiniz. Gelişmiş uzay araçları, özel silahlar, dünyanın dört bir yanından rakipler, bitmek bilmeyen savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Planet Commander v1.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Planet Commander Play Store’da 26.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Planet Commander v1.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Planet Commander 1.12 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Planet Commander 1.12 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 127 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, planet commander 1.12 altın hile, planet commander 1.12 android hile, planet commander 1.12 elmas hile, planet commander 1.12 hack apk, planet commander 1.12 hile apk, planet commander 1.12 mod apk, planet commander 1.12 money hack, planet commander 1.12 para hile, planet commander android hile, planet commander apk hile, planet commander apk mod, planet commander cash hack, planet commander elmas hile, planet commander hack apk, planet commander hile apk, planet commander mod apk, planet commander money hack, planet commander para hile


Download Planet Commander v1.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like