Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 MOD APK – Güneş HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 90 ratings )
Price: $0
Download

Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 MOD APK – Güneş HİLELİ

Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 Güneş HİLELİ APK, strateji, zombilere karşı mücadele ve savunma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bitkiler ile savunma hattı oluşturmak ve zombi akınlarına karşı mücadele etmektir. Plants vs Zombies 3 içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız güneş hileli olarak sunuyorum bu sayede bitkileri rahatça yerleştirebilir, yenilmez olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip bitkiler, zorlu bölümler, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Plants vs Zombies 3 Play Store’da henüz herkes için indirilmeye sunulmamıştır.

Kurulumu

Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Plants vs Zombies 3 18.1.252104 güneş hile apk : oyun içinde bitkileri savaş alanına yerleştirirken güneş miktarınız azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, apk, apk indir, plants vs zombies 3 18.1.252104 mod apk, plants vs zombies 3 android, plants vs zombies 3 android hile, plants vs zombies 3 apk, plants vs zombies 3 apk hile, plants vs zombies 3 apk mod, plants vs zombies 3 güneş hile, plants vs zombies 3 hack apk, plants vs zombies 3 hile apk, plants vs zombies 3 mod apk, pvz 3 android, pvz 3 apk


Download Plants vs Zombies 3 v18.1.252104 MOD APK – Güneş HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like