Pocket Army v1.38 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 343 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Army v1.38 PARA HİLELİ APK, savaş ve strateji oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını artık TOPEBOX stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ve askerleriniz ile bulunduğunuz harita üzerinden düşmanlarınıza ait bölgeleri işgal ederek ilerlemek ve kendi bölgenizi korumaktır. Pocket Army içinde yaşanan maddi sorunlardan ve zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz eşyaları satın alabilir, askerlerinizi istediğiniz gibi geliştirip görevleri tamamlayabilirsiniz. Bitmek bilmeyen mücadeleler, tehlikeli düşmanlar, kullanabilir onlarca farkı ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Army v1.38 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Army Play Store’da 40.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

Pocket Army v1.38 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Army 1.38 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pocket Army 1.38 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 94 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk indir, pocket army 1.38 cash hack, pocket army 1.38 elmas hile, pocket army 1.38 gem hack, pocket army 1.38 hack apk, pocket army 1.38 hile apk, pocket army 1.38 mod apk, pocket army 1.38 money hack, pocket army 1.38 para hile apk, pocket army android hack, pocket army android hile, pocket army android mod, pocket army apk, pocket army elmas hile, pocket army hack apk, pocket army hile apk, pocket army mod apk, pocket army money hack, pocket army para hile


Download Pocket Army v1.38 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like