Pocket Build v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 568 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Build v1.3.3 FULL APK, uzun soluklu inşa etme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını MoonBear LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan keyifli bir oyundur. Amacınız bulunduğunuz bölge içinde kendi köyünüzü-şehrinizi kurmak, hayvanlar ile ilgilenmek, büyütmek ve hayal dünyanızı ortaya koymaktır. Kullanılabilir onlarca yapı birimi, hayvanlar, insanlar, geniş alanlar ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Build v1.3.3 sürümünde sunulmuştur. İnşa edebileceğiniz çiftlik, kale, şehir gibi ortamlar, yüzlerce malzeme ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Cebinizdeki dünya sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Build Play Store’da 5.09TL’dir yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pocket Build v1.3.3 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, pocket build 1.3.3 android, pocket build 1.3.3 android indir, pocket build 1.3.3 apk, pocket build 1.3.3 apk download, pocket build 1.3.3 apk indir, pocket build 1.3.3 full apk, pocket build android, pocket build android indir, pocket build apk, pocket build apk download, pocket build apk indir, pocket build full apk, pocket build mobile, pocket build mobile game


Download Pocket Build v1.3.3 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like