Pocket Build v2.62 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 914 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Build v2.62 MOD APK – MEGA HİLELİ

Pocket Build v2.62 PARA HİLELİ APK, şehir inşa etme ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını MoonBear LTD firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz boş arazi üzerine şehrinizi kurmak, yönetmek ve insanlarla ilgilenmektir. Pocket Build içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kaynak hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm yapı birimlerini kullanabilir, inşaatlarınızı kolayca yapabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı ortamlar, inşa edilebilir onlarca bina ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Build v2.62 sürümünde yeni oyun modu eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Build Play Store’da 35.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Pocket Build v2.62 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Build 2.62 hile apk : oyun içinde yaptığınız harcamalardan sonra birimleriniz sınırsız olur.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, pocket build 2.62 full apk, pocket build 2.62 hack apk, pocket build 2.62 hile apk, pocket build 2.62 mod apk, pocket build 2.62 para hile, pocket build altın hile, pocket build apk hile, pocket build apk mod, pocket build full apk, pocket build hack, pocket build hack apk, pocket build hile apk, pocket build inşaat hile, pocket build mod apk, pocket build money hack, pocket build para hile


Download Pocket Build v2.62 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like