Pocket Heroes v1.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 450 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Heroes v1.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Pocket Heroes v1.2.1 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum macera, aksiyon ve RPG tarzını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz kahramanlar ile bulunduğunuz bölümdeki tüm yaratıkları öldürmektir. Pocket Heroes içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız elmas hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz ekipmanı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz dolayısıyla yenilmez kahramanlara sahip olursunuz… Krallığınıza saldıran düşman birliklerini yok etmek parmaklarınızın ucundadır. Büyücü, kılıççı, okçu, şifacı gibi karakter sınıfları bulunmaktadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Heroes Play Store’da 72.500’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Pocket Heroes v1.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Heroes v1.2.1 para hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk para harcamasından sonra paranıza bakmanız yeterlidir.Sınırsız paraya sahip olursunuz.

Pocket Heroes v1.2.1 elmas hile apk : oyun içinde yapacağınız ilk elmas harcamasından sonra elmas miktarına bakmanız yeterlidir. Sınırsız elmasa sahip olursunuz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunandroid oyun, pocket heroes 1.2.1 altın hile apk, pocket heroes 1.2.1 android hack, pocket heroes 1.2.1 elmas hile apk, pocket heroes 1.2.1 hack apk, pocket heroes 1.2.1 hile apk, pocket heroes 1.2.1 mod apk, pocket heroes 1.2.1 para hile apk, pocket heroes altın hile apk, pocket heroes android altın hile, pocket heroes android elmas hile, pocket heroes android hack, pocket heroes android hile, pocket heroes android mod, pocket heroes android para hile, pocket heroes elmas hile apk, pocket heroes hack apk, pocket heroes hile apk, pocket heroes para hile apk


Download Pocket Heroes v1.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like