Pocket Mortys v2.3.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 828 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Mortys v2.3.5 PARA HİLELİ APK, sıra tabanlı mücadele ve çizgi dizi oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını [adult swim] games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontorlünü sağladığınız Rick Sanchez ve Morty Smith karakterleri ile bulunduğunuz geniş oyun evreni içinde hem düşmanlarınıza karşı mücadele etmek hemde görevleri tamamlamaktır. Pocket Mortys içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kupon hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm karakterlerin kilidini açabilir, istediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Güçlü rakipler, bitmek bilmeyen görevler, uzun soluklu oyun yapısı ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Mortys v2.3.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, yeni ödüller eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Mortys Play Store’da 140.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pocket Mortys v2.3.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pocket Mortys 2.3.5 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Pocket Mortys 2.3.5 kupon hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi kupon harcayabilirsiniz, kupon miktarınız azalmaz daima artar.

NOT : harcamaya başlamak için öncelikle minimum tutarda paranız olması gerekiyor, daha sonrasında paranız arttığı için fiyatı yüksek ürünleri de satın alabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

72 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, pocket mortys 2.3.5 apk hile, pocket mortys 2.3.5 bilet hile, pocket mortys 2.3.5 coin hack, pocket mortys 2.3.5 hack apk, pocket mortys 2.3.5 hile apk, pocket mortys 2.3.5 mod apk, pocket mortys 2.3.5 para hile, pocket mortys 2.3.5 ticket hack, pocket mortys android hile, pocket mortys apk, pocket mortys apk hile, pocket mortys bilet hile, pocket mortys coin hack, pocket mortys hack, pocket mortys hack apk, pocket mortys hile apk, pocket mortys kupon hile, pocket mortys mod apk, pocket mortys para hile, pocket mortys ticket hack


Download Pocket Mortys v2.3.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like