Pocket Universe 3D Gravity Sandbox v1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (6 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 572 ratings )
Price: $0
Download

Pocket Universe 3D Gravity Sandbox v1.2 FULL APK, yok etme, patlatma tarzındaki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PocketLabs stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gezegen, yıldız, gök taşı ve dahası ile kendi evreninizi kurmak, ardından yok etmektir. Pocket Universe 3D Gravity Sandbox içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, hiçbir kısıtlamaya takılmadan oynayabilirsiniz. Keyifli ve uzun süreli oyun yapısı, kullanılabilir onlarca gök cismi, bolca patlama ve dahası sizleri bekliyor. Pocket Universe 3D Gravity Sandbox v1.2 sürümünde sıcak ve soğuk ayarları eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pocket Universe 3D Gravity Sandbox Play Store’da 8.89TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pocket Universe 3D Gravity Sandbox v1.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Bilgilendirme : ayrıca oyunun Android 4.4+ üstü gereksinimi 4.0 olarak düşürdüm, cihazınız donanımsal olarak yeterliyse rahatlıkla oynayabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 83 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, pocket universe 3d 1.2 apk, pocket universe 3d android, pocket universe 3d apk, pocket universe 3d apk indir, pocket universe 3d full apk, pocket universe 3d gravity sandbox 1.2 android, pocket universe 3d gravity sandbox 1.2 apk, pocket universe 3d gravity sandbox 1.2 full apk, pocket universe 3d gravity sandbox 1.2 unlock apk, pocket universe 3d gravity sandbox android, pocket universe 3d gravity sandbox apk, pocket universe 3d gravity sandbox apk download, pocket universe 3d gravity sandbox apk indir, pocket universe 3d gravity sandbox full apk, pocket universe 3d unlock apk


Download Pocket Universe 3D Gravity Sandbox v1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like