Popular Wars v1.0.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 530 ratings )
Price: $0
Download

Popular Wars v1.0.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Popular Wars v1.0.10 PARA HİLELİ APK, io türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Lion Studios firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız komik kahraman ile bulunduğunuz harita içinde mini karakterleri toplamak, ekibinizi büyütmek ve rakiplerinize karşı mücadele etmektir. Popular Wars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakter, çember stilinin kilidi açabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, bitmek bilmeyen kovalamaca, karmaşık harita ve dahası sizleri bekliyor. Popular Wars v1.0.10 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Popular Wars Play Store’da 25.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Popular Wars v1.0.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Popular Wars 1.0.10 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, popular wars 1.0.10 altın hile, popular wars 1.0.10 android hile, popular wars 1.0.10 apk, popular wars 1.0.10 apk hile, popular wars 1.0.10 apk mod, popular wars 1.0.10 hack apk, popular wars 1.0.10 hile, popular wars 1.0.10 hile apk, popular wars 1.0.10 mod apk, popular wars 1.0.10 money hack, popular wars 1.0.10 para hile, popular wars altın hile, popular wars android hile, popular wars apk hile, popular wars apk mod, popular wars hack, popular wars hack apk, popular wars hile apk, popular wars mod apk, popular wars para hile


Download Popular Wars v1.0.10 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like