Portal FULL APK – Android için PORTAL

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 41 views
( 273 ratings )
Price: $0
Download

Portal FULL APK – Android için PORTAL

Portal FULL APK, aksiyon, bulmaca ve kafa yoran oyunlar arıyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını VALVE firmasının üstlendiği dünyaca ünlü oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Chell adındaki karakter ile bulunduğunuz Aperture Science laboratuvarlarında portallar açarak ilerlemek, nesneleri hareket ettirmek ve tesisten kurtulmaya çalışmaktır. GLaDOS adlı robotun karşınıza çıkaracağı zorluklara karşı sabırlı ve defalarca deneme yapmaya hazırlıklı olmanız gerekiyor. Portal oyununun Android için hazırlanan resmi sürümü normal şartlarda sadece Tegra cihazlarda çalışıyordu, ancak Snapdragon ve Mali cihazlarda çalışabilir halde portlandı. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Olabildiğince mantıklı ve hızlı hareket edip çıkış yollarını bulmanız gerekiyor aksi halde başa sarmak zorunda kalabilirsiniz. Portal Play Store’da 33.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

 

UYARI : lütfen konu sonundaki kurulum talimatlara uyunuz.

Bilgilendirme : Cihazınızda geçenlerde paylaştığım Half-Life 2 başlatıcı uygulaması kuruluysa, sadece data dosyasını indirip kuruluma uymanız yeterlidir.

BİLGİLENDİRME : data dosyası oyunun resmi mobil sürümüne ait saf dosyadır.

Vivo iQOO Monster, OnePlus 3T ile oynayabiliyorum.

Kurulumu

Portal FULL DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “srceng” klasörünü telefonun ana dizinine atalım.

Ana dizin : Android, Download, DCIM klasörlerinin bulunduğu yerdir.

Portal FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım, Game : altındaki Half-Life 2 yazan yere dokunup Portal oyununu seçin ardından LAUNCH butonuna basın.

TÜRKÇE altyazı desteği mevcuttur, oyun açıldığında sağ üst köşedeki konsol (klavye) butonuna basın, açılan panele “cc_lang turkish” yazın.

Oyun ana menüsündeyken “OPTIONS” butonuna basın ve paneli açın, “Audio” kısmından “Captioning” seçeneğinden “Subtitles” seçin, ayarları kaydedin. Artık TÜRKÇE altyazı aktiftir. Bu ayarlardan sonra oyundayken alt yazı görünmüyorsa kapatıp – açmanız çare olacaktır.

UYARI : oyunun sesi bazı telefonlarda cızırtılı gelebilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Bulmaca Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, hl 2 android, portal android, portal android apk, portal android için, portal android indir, portal apk, portal apk indir, portal full apk, portal mobile, portal mobile apk, portal telefon için


Download Portal FULL APK – Android için PORTAL

Download

Recommended for You

You may also like