Portal Knights v1.2.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 178 ratings )
Price: $0
Download

Portal Knights v1.2.2 FULL APK, RPG, küp, macera ve mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü 505 Games Srl firmasının üstlendiği geçtiğimiz günlerde Android platformuna giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız küpten şövalye ile bulunduğunuz mistik dünya içinde hem görevleri tamamlamak, hemde hayal dünyanızı inşa etmektir. Portal Knights, STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Küp ile RPG tarzının birleşimi olarak düşünebilirsiniz. Onlarca görev, kullanabilir farklı ekipmanlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Portal Knights v1.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Biraz sorunluda olsa TÜRKÇE dil desteğim mevcuttur. Portal Knights Play Store’da henüz sunulmamıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Portal Knights v1.2.2 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.and.games505.portal_knights” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Portal Knights v1.2.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

UYARI : oyunu oynayabilmek için Android 4.3 ve üzeri sistem gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 47 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, portal knights 1.2.2 android, portal knights 1.2.2 apk download, portal knights 1.2.2 apk indir, portal knights 1.2.2 full apk, portal knights android, portal knights android için, portal knights android indir, portal knights apk, portal knights apk download, portal knights apk indir, portal knights full apk, portal knights mobile, portal knights mobile apk, portal knights telefon, portal knights telefon için


Download Portal Knights v1.2.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like