Postknight v2.2.29 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 810 ratings )
Price: $0
Download

Postknight v2.2.29 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Postknight v2.2.29 PARA HİLELİ APK, macera ve mini RPG türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Kurechii firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz mistik dünya daima ileri doğru gitmek, karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Postknight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz eşyaları satın alabilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz. Onlarca ekipman, tehlikeli düşmanlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Postknight v2.2.29 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Postknight Play Store’da 330.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

Postknight v2.2.29 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Postknight 2.2.29 elmas hile apk : oyun içinde elmas harcamalarında sahip olduğunuz miktar azalmaz, daima artar.

Postknight 2.2.29 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurup, paraya sahip olabilirsiniz.

 

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

 

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunları, RPG Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, postknight 2.2.29 android hile, postknight 2.2.29 apk, postknight 2.2.29 cash hack, postknight 2.2.29 elmas hile, postknight 2.2.29 gem hack, postknight 2.2.29 gold hack, postknight 2.2.29 hack apk, postknight 2.2.29 hile apk, postknight 2.2.29 mod apk, postknight 2.2.29 money hack, postknight 2.2.29 para hile, postknight apk, postknight cash hack, postknight elmas hile, postknight gold hack, postknight hack, postknight hack apk, postknight hile apk, postknight mod apk, postknight money hack, postknight para hile


Download Postknight v2.2.29 MOD APK – PARA / ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like