Pou v1.4.74 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 38 views
( 201 ratings )
Price: $0
Download

Pou v1.4.74 PARA HİLELİ APK, sanal bebek oyunun mobil sürümü olarak düşünebileceğimiz yapımcılığını Zakeh firmasının üstlendiği Android platformunun unutulmayan oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Pou adındaki garip yaratığın tüm ihtiyaçları ile ilgilenmek, beslemek, yıkamak, uyutmak, mini oyunlar oynamak ve dahasını sağlamaktır. Pou içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede POU için en iyi eşya, yiyecek ve iksirleri satın alabilir, onu kral veya kraliçeler gibi yaşatabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı görevler, özel eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. Pou v1.4.74 sürümünde yeni eşyalar, etkinler, görevler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Pou Play Store’da 10.050.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Pou v1.4.74 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pou 1.4.74 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 28 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, apk indir, pou 1.4.74 altın hile apk, pou 1.4.74 apk hack, pou 1.4.74 apk mod, pou 1.4.74 gold hack, pou 1.4.74 hack apk, pou 1.4.74 hile, pou 1.4.74 hile apk, pou 1.4.74 hile indir, pou 1.4.74 mod apk, pou 1.4.74 money hack, pou 1.4.74 para hile apk, pou altın hile, pou android hack, pou android hile, pou apk hack, pou apk hile, pou apk mod, pou hack apk, pou hile apk, pou mod apk, pou mod apk download, pou money hack, pou para hile, pou para hile indir, pou sınırsız altın, pou sınırsız para, pou sınırsız para hile


Download Pou v1.4.74 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like