Prison Empire Tycoon v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 493 ratings )
Price: $0
Download

Prison Empire Tycoon v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Prison Empire Tycoon v1.1.2 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Codigames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine hapishane kurmak, suçluların ihtiyaçlarıyla ilgilenmek ve düzeni sağlamaktır. Prison Empire Tycoon v1.0.0 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tesisi geliştirip, daha iyi imkanlar sunabilirsiniz. Yapılacak onlarca iş, inşa edilmeyi bekleyen birimler, görevliler ve dahası sizleri bekliyor. Prison Empire Tycoon v1.1.2 sürümünde yeni hapishane eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Prison Empire Tycoon Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Prison Empire Tycoon v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Prison Empire Tycoon 1.1.2 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, prison empire tycoon 1.1.2 hack apk, prison empire tycoon 1.1.2 hile apk, prison empire tycoon 1.1.2 mod apk, prison empire tycoon 1.1.2 para hile, prison empire tycoon altın hile, prison empire tycoon apk hile, prison empire tycoon hack, prison empire tycoon hack apk, prison empire tycoon hile apk, prison empire tycoon mod apk, prison empire tycoon para hile


Download Prison Empire Tycoon v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like