Professional Fishing v1.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 580 ratings )
Price: $0
Download

Professional Fishing v1.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Professional Fishing v1.41 PARA HİLELİ APK, balık tutma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PlayWay SA firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız balıkçı karakteri ile bulunduğunuz göllerde avlanmak, değerli balıkları yakalamak ve görevleri tamamlamaktır. Professional Fishing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz olta, makine, iğne, yem ve dahasını satın alabilir, nadir balıkları tutabilirsiniz. Farklı balıkçılık ekipmanları, turnuvalar, dünyanın farklı bölgeleri ve dahası sizleri bekliyor. Professional Fishing v1.41 sürümünde yeni Brezilya bölgesi eklenmiştir. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Professional Fishing Play Store’da 60.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Professional Fishing v1.41 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Professional Fishing 1.41 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, professional fishing 1.41 altın hile, professional fishing 1.41 hack apk, professional fishing 1.41 hile apk, professional fishing 1.41 mod apk, professional fishing 1.41 money hack, professional fishing 1.41 para hile, professional fishing altın hile, professional fishing apk hile, professional fishing apk mod, professional fishing hack, professional fishing hack apk, professional fishing hile apk, professional fishing mod apk, professional fishing para hile


Download Professional Fishing v1.41 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like