Project Cars GO v0.12.478 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 197 ratings )
Price: $0
Download

Project Cars GO v0.12.478 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Project Cars GO v0.12.478 FULL APK, araba yarış oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Slightly Mad Studios ve Gamevil firmalarının ortaklaşa üstlendiği Android platformuna giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Project Cars GO henüz herkes için sunulmadığından erken erişim olarak paylaşıyorum bu sayede birçok oyuncudan önce deneyebilir, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar, dünyanın dört yanından yarış pistleri, zorlu rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Project Cars GO v0.12.478 sürümünde BETA olarak sunulmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Project Cars GO Play Store’da henüz yoktur.

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Kurulumu

Project Cars GO v0.12.478 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, project cars android, project cars apk, project cars apk indir, project cars full apk, project cars go 0.12.478 android, project cars go 0.12.478 apk, project cars go 0.12.478 apk indir, project cars go 0.12.478 full apk, project cars go android, project cars go apk, project cars go apk indir, project cars go full apk, project cars go mobile, project cars go telefon için, project cars mobile, project carsmo bile game


Download Project Cars GO v0.12.478 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

Download

Recommended for You

You may also like