Project Drag Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 606 ratings )
Price: $0
Download

Project Drag Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Project Drag Racing v1.5.2 PARA HİLELİ APK, yarış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını rusya8177 firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yollarda rakiplerinizle yarışmak ve galip gelmektir. Project Drag Racing içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı satın alıp, geliştirip yolların kralı olabilirsiniz. Hızlı rakipler, zor yarışlar, farklı modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. Project Drag Racing v1.5.2 sürümünde yeni arabalar ve haritalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Project Drag Racing Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Project Drag Racing v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Project Drag Racing 1.5.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Project Drag Racing 1.5.2 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 47 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, apk, apk indir, project drag racing 1.5.2 altın hile, project drag racing 1.5.2 hack apk, project drag racing 1.5.2 hile apk, project drag racing 1.5.2 mod apk, project drag racing 1.5.2 para hile, project drag racing altın hile, project drag racing apk hile, project drag racing apk mod, project drag racing hack apk, project drag racing hile apk, project drag racing mod apk, project drag racing para hile


Download Project Drag Racing v1.5.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like