Project Offroad 20 v48.0 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 5 views
( 413 ratings )
Price: $0
Download

Project Offroad 20 v48.0 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Project Offroad 20 v48.0 PARA HİLELİ APK, zorlu yollarda araba sürme ve simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BYCODEC GAMES firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz zorlu arazi şartlarında sürüş yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Project Offroad 20 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabaları satın alabilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, yüksek tepeler, onlarca görev ve dahası sizleri bekliyor. Project Offroad 20 v48.0 sürümünde yeni harita eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. [PROJECT:OFFROAD][20] Play Store’dan 6.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Project Offroad 20 v48.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Project Offroad 20 48.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

Project Offroad 20 48.0 araba hile apk : oyun içindeki tüm arabaların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, project offroad 20 48.0 altın hile, project offroad 20 48.0 araba hile, project offroad 20 48.0 hack apk, project offroad 20 48.0 hile apk, project offroad 20 48.0 mod apk, project offroad 20 48.0 para hile, project offroad 20 altın hile, project offroad 20 apk hile, project offroad 20 hack, project offroad 20 hack apk, project offroad 20 hile apk, project offroad 20 mod apk, project offroad 20 para hile


Download Project Offroad 20 v48.0 MOD APK – PARA / ARABA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like