Property Brothers Home Design v1.8.8g MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 798 ratings )
Price: $0
Download

Property Brothers Home Design v1.8.8g MOD APK – PARA HİLELİ

Property Brothers Home Design v1.8.8g PARA HİLELİ APK, eşleme ve dekorasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Storm8 stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kardeşler ile bulunduğunuz ev içinde bulmacaları çözmek ve dekorasyon işlerini yapmaktır. Property Brothers Home Design içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dekorasyon işlerini kolayca yapabilirsiniz. Onlarca eşya, farklı ev düzenleri, müşterilerinizin istekleri ve dahası sizleri bekliyor. Property Brothers Home Design v1.8.8g sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Property Brothers Home Design Play Store’da 150.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Property Brothers Home Design v1.8.8g MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Property Brothers Home Design 1.8.8g para hile apk :oyun içinde her bölümden sonra yüksek miktarda para kazanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Bulmaca Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, property brothers home design 1.8.8g altın hile, property brothers home design 1.8.8g elmas hile, property brothers home design 1.8.8g hack apk, property brothers home design 1.8.8g hile apk, property brothers home design 1.8.8g mod apk, property brothers home design 1.8.8g para hile, property brothers home design altın hile, property brothers home design apk hile, property brothers home design hack apk, property brothers home design hile apk, property brothers home design mod apk, property brothers home design para hile


Download Property Brothers Home Design v1.8.8g MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like