Psiphon Pro v166 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 864 ratings )
Price: $0
Download

Psiphon Pro v166 FULL APK, internette yasaklara takılmadan gezmek istiyorsanız kullanabileceğiniz yapımcılığını Psiphon Inc. firmasının üstlendiği dünyaca ünlü uygulamalardan birisidir. Kullanım amacı olarak cihazınızı ip tüneline alıp farklı ülkelerden giriyormuş gibi internette gezmenize olanak sağlayan başarılı bir uygulamadır. Psiphon Pro içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hız limitede takılmadan tüm ülkelerin bağlantılarını kullanabilirsiniz. İster uygulamanın kendi tarayıcısını, isterseniz de tüm cihazı VPN ayarlarına dahil edebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Ayrıca uygulama üzerinden internet kullanımı izleyebilirsiniz. Amerika, Almanya, İspanya, Kanada gibi ülkeleri gezintinize vekil olarak kullanabilirsiniz. Psiphon Pro v166 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Psiphon Pro Play Store’da 210.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Psiphon Pro v166 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

Psiphon Pro 166 premium apk : uygulama içindeki hız limiti kaldırılmış olup, tüm ülkelere bağlantı açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 80 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, psiphon pro 166 android, psiphon pro 166 apk, psiphon pro 166 full apk, psiphon pro 166 mod apk, psiphon pro 166 premium apk, psiphon pro 166 unlock apk, psiphon pro android full, psiphon pro android hack, psiphon pro android hile, psiphon pro apk, psiphon pro crack, psiphon pro full apk, psiphon pro hack apk, psiphon pro mod apk, psiphon pro premium apk, psiphon pro tam sürüm, psiphon pro unlock apk


Download Psiphon Pro v166 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like