PUBG Mobile v0.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM (TÜRKÇE)

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 765 ratings )
Price: $0
Download

PUBG Mobile v0.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM (TÜRKÇE)

PUBG Mobile v0.11.0 FULL APK, aksiyon, FPS ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için düzenli olarak güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü Tencent Games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz ada içinde takımınızla ve tek başınıza rakiplerinize karşı mücadele etmek, birinci olmaya çalışmaktır. Bitmek bilmeyen silahlı çatışmalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, farklı silahlar ve dahası sizleri bekliyor. PUBG Mobile v0.11.0 sürümünde Resident Evil 2’den zombilerinde olacağı etkinlikler, Sanhok haritası için eğlence modu eklenmiş olup, onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. PUBG Mobile Play Store’da 11.500.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

PUBG Mobile v0.11.0 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tencent.ig” ve Android/obb klasörüne atalım.

PUBG Mobile v0.11.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunları, Hayatta Kalma Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, playerunknowns battlegrounds 0.11.0 android, playerunknowns battlegrounds 0.11.0 apk, playerunknowns battlegrounds 0.11.0 full apk, playerunknowns battlegrounds android, playerunknowns battlegrounds android download, playerunknowns battlegrounds android game, playerunknowns battlegrounds android için, playerunknowns battlegrounds android indir, playerunknowns battlegrounds apk, playerunknowns battlegrounds apk download, playerunknowns battlegrounds apk indir, playerunknowns battlegrounds full apk, playerunknowns battlegrounds full apk indir, playerunknowns battlegrounds mobile, playerunknowns battlegrounds mobile 0.11.0 apk, playerunknowns battlegrounds mobile apk, playerunknowns battlegrounds telefon için, pubg android, pubg android indir, pubg apk, pubg mobile, pubg mobile 0.11.0 apk, pubg mobile apk, pubg telefon için


Download PUBG Mobile v0.11.0 FULL APK – TAM SÜRÜM (TÜRKÇE)

Download

Recommended for You

You may also like