Public Transport Simulator Coach v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 12 views
( 419 ratings )
Price: $0
Download

Public Transport Simulator Coach v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Public Transport Simulator Coach v1.0 PARA HİLELİ APK, araç sürme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını SkisoSoft firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız otobüs ile bulunduğunuz şehir içinde istasyonlar arası yollarda ilerlemek ve yolcuları taşımaktır. Public Transport Simulator Coach içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani para hileli, tüm otobüs ve geliştirmelerin kilidi açık, sınırsız yakıt hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolcularınızı memnun edebilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı modellerde araçlar, gidilmesi gereken yollar ve dahası sizleri bekliyor. Public Transport Simulator Coach v1.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Public Transport Simulator Coach Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Public Transport Simulator Coach v1.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Public Transport Simulator Coach 1.0 hile apk : oyun içindeki tüm otobüs ve geliştirmelerin kilidi açıktır.

Public Transport Simulator Coach 1.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Public Transport Simulator Coach 1.0 yakıt apk : oyun içinde yakıt sınırsızdır, azalmaz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, public transport simulator coach 1.0 apk hile, public transport simulator coach 1.0 hack apk, public transport simulator coach 1.0 hile apk, public transport simulator coach 1.0 mod apk, public transport simulator coach 1.0 otobüs hile, public transport simulator coach 1.0 para hile, public transport simulator coach benzin hile, public transport simulator coach hack, public transport simulator coach hack apk, public transport simulator coach hile apk, public transport simulator coach mod apk, public transport simulator coach otobüs hile, public transport simulator coach para hile


Download Public Transport Simulator Coach v1.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like