Puffin Plus – Fast & Flash v4.3.0.1852 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 620 ratings )
Price: $0
Download

Puffin Plus – Fast & Flash v4.3.0.1852 FULL APK

Puffin Plus – Fast & Flash v4.3.0.1852 FULL APK, siteden aldığım uygulama istekleri üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını CloudMosa stüdyosunun üstlendiği mobil platform için oluşturulmuş başarılı bulduğum bir web tarayıcısıdır. Genel olarak bir çok telefon Flash Player desteklemiyor bu yüzden internette gezinirken videoları izleyemiyor, flash oyunları oynayamıyoruz bu sorunun önüne geçmek isteyen CloudMosa Puffin Browser içine Flash Player entegre etmiştir hiç bir ekstra uygulamaya gerek duymadan internette rahatlıkla video izleyebilir, oyunları oynayabilirsiniz. Puffin Plus gelişmiş bir arayüze sahiptir kontroller kolaya indirgenmiş, bilgisayar arayüzü ile sörf işlemi kolaylaştırılmıştır. Ayrıca kendi proxy sunucusu üzerinden kullandığınız için yasaklı olan sitelerin tamamına giriş yapabilirsiniz. Puffin Plus – Fast & Flash Play Store’da 8.82TL’dir 11.500’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Puffin Plus – Fast & Flash v4.3.0.1852 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 49 Yorum Android Uygulamapuffin apk, puffin browser android, puffin browser apk indir, puffin browser full apk, puffin browser full apk download, puffin browser full apk indir, puffin browser premium apk, puffin browser pro apk, puffin plus fast flash 4.3.0.1852 android indir, puffin plus fast flash 4.3.0.1852 apk, puffin plus fast flash 4.3.0.1852 apk download, puffin plus fast flash 4.3.0.1852 full apk, puffin plus fast flash android full, puffin plus fast flash apk, puffin plus fast flash apk download, puffin plus fast flash apk indir, puffin plus fast flash full apk


Download Puffin Plus – Fast & Flash v4.3.0.1852 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like