Quake 3 Arena FULL APK – Android için Quake III

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 35 views
( 607 ratings )
Price: $0
Download

Quake 3 Arena FULL APK – Android için Quake III

Quake 3 Arena FULL APK, aksiyon, FPS ve kıyasıya mücadele oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını ünlü id Software firmasının üstlendiği dünya oyun platformu için ünlü olan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz arena içinde rakiplerinizle kıyasıya mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Quake 3 Arena normal şartlarda mobil cihazlar için uygun olan bir oyun değildir, bağımsız geliştiriciler mobil cihazlarda kullanabilmek için hazırladıkları yazılım ile oynanabilir hale gelmiştir. Zorlu çatışma ortamları, onlarca silah, tehlikeli rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Hızlıca hareket edin, silahlarınızı toplayın, kalkan seviyenizi yükseltin ve düşmanlarınızı yok edin. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Quake 3 Arena Play Store’da yoktur.

 

Kurulumu

Quake 3 Arena FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

QIII4A uygulamasını açtığınız zaman, orta kısımda bulunan “DOWNLOAD AND INSTALL OPENARENA” butonuna basın, indirme bittiği zaman en üstteki START GAME butonu ile oyuna giriş yapabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, FPS Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, quake 3 android, quake 3 android apk, quake 3 android indir, quake 3 apk, quake 3 apk download, quake 3 apk indir, quake 3 arena android, quake 3 arena android apk, quake 3 arena apk, quake 3 arena apk download, quake 3 arena full apk, quake 3 arena full apk indir, quake 3 arena mobile apk, quake 3 arena mobile game, quake 3 arena telefon için, quake 3 full apk


Download Quake 3 Arena FULL APK – Android için Quake III

Download

Recommended for You

You may also like