Race Of Champions v1.2.6 FULL APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 395 ratings )
Price: $0
Download

Race Of Champions v1.2.6 FULL APK – SD DATA

Race Of Champions v1.2.6 FULL APK, araba yarışı tarzını seviyorsanız günün ilk konusu olarak sunacağım yapımcılığını Invictus Games stüdyosunun üstlendiği oyunumuzu kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız her yarış oyununda olduğu gibi aynıdır kontrol ettiğiniz araba ile rakibinizi geçerek bitiş çizgisine ulaşmak… Oyunumuz normal şartlarda ücretsiz olarak oyunculara sunulsa da tam sürüm için ücret ödemenizi talep ediyordu bu sorunun önüne geçebilmek için FULL APK olarak sunuyorum bu sayede oyun keyfiniz yarıda kalmadan yarışabilirsiniz… Farklı oyun modları, gerçekçi arabalar, dünyanın farklı bölgelerinde parkurlar ve dahası sizleri bekliyor. KTM X-Bow, VW Scirocco, RX-150, Solution F Prototype, ROC Car, VW Polo R ve Skoda Fabia S2000 sizin kontrolünüzü bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Race Of Champions Play Store’da 38.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Race Of Champions v1.2.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.invictus.roc” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Race Of Champions v1.2.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Race Of Champions FULL SÜRÜMDÜR.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunoyun indir, race of champions 1.2.6 android, race of champions 1.2.6 apk, race of champions 1.2.6 apk download, race of champions 1.2.6 apk indir, race of champions 1.2.6 full apk, race of champions 1.2.6 full sürüm, race of champions 1.2.6 hack apk, race of champions 1.2.6 tam sürüm, race of champions android, race of champions apk download, race of champions apk full, race of champions apk hack, race of champions apk indir, race of champions full apk, race of champions full sürüm, race of champions hack apk


Download Race Of Champions v1.2.6 FULL APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like