Race Team Manager v2.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 435 ratings )
Price: $0
Download

Race Team Manager v2.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Race Team Manager v2.1.1 PARA HİLELİ APK, farklı bir araba yarış oyunu oynamak isteyenlere önerebileceğim yapımcılığını Big Bit stüdyosunun üstlendiği orta düzeyde bir oyundur. Race Team Manager içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz aracı satın alabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Race Team Manager oyununda amacınız adından da anlaşılacağı üzere kontrol ettiğiniz pilotu ve arabayı yönlendirerek tüm yarışlarda birinci olmaktır bir nevi araba,  pilot menajerliği diyebilirim. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Küçük liglerden ve yavaş arabalardan başlayıp uzman liglerine kadar yükselebilirsiniz. Onlarca lisanslı araba sizleri bekliyor. Race Team Manager Play Store’da 45.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Race Team Manager v2.1.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “uk.co.bigbit.RaceTeamManager” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Race Team Manager v2.1.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Race Team Manager v2.1.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz para miktarınız eksiye (-) düşer. Dolayısıyla sınırsız paraya sahip olursunuz.

Race Team Manager v2.1.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz altın miktarınız eksiye (-) düşer. Dolayısıyla sınırsız altına sahip olursunuz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunrace team manager 2.1.1 altın hile apk, race team manager 2.1.1 apk hile, race team manager 2.1.1 apk sd data, race team manager 2.1.1 full apk, race team manager 2.1.1 hack apk, race team manager 2.1.1 hack apk indir, race team manager 2.1.1 hile apk, race team manager 2.1.1 mod apk, race team manager 2.1.1 mod apk indir, race team manager 2.1.1 para hile apk, race team manager android hack, race team manager android hile, race team manager hile apk, race team manager hile indir, race team manager para hile apk


Download Race Team Manager v2.1.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like