Radio Commander v1.426 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 211 ratings )
Price: $0
Download

Radio Commander v1.426 FULL APK – TAM SÜRÜM

Radio Commander v1.426 FULL APK, strateji, yönetim ve askeri oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Games Operators SA firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız telsiz başındaki asker ile talimatlar vererek ordunuzu yönetmek, düşman üslerine baskın düzenlemek ve galip gelmektir. Kafa yoran oyun yapısı, sürekli takip etmeniz gereken adımlar, vermeniz gereken ateş emirleri ve dahası sizleri bekliyor. Radio Commander v1.426 sürümünde herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Askeri birimlerinizi en iyi konumda tutup, düşman ordularına karşı stratejiler geliştirmek parmaklarınızın ucundadır. STEAM üzerinden mobil cihazla geçiş yapan oyunlardan birisidir. Radio Commander Play Store’da 39.99TL’dir.

Kurulumu

Radio Commander v1.426 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.SeriousSim.RadioCommanderMobile” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Radio Commander v1.426 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, radio commander 1.426 android, radio commander 1.426 android indir, radio commander 1.426 apk, radio commander 1.426 apk indir, radio commander 1.426 full apk, radio commander 1.426 mobile, radio commander android, radio commander apk, radio commander apk indir, radio commander full apk, radio commander mobile, radio commander mobile apk, radio commander telefon için


Download Radio Commander v1.426 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like