Railways v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 15 views
( 967 ratings )
Price: $0
Download

Railways v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

Railways v1.06 FULL APK, mini işletme ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını InfinityGames io firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız trenleri uygun raylara yönlendirmek ve yolcularınızı taşımaktır. Karmaşık yollar, takip etmeniz gereken trenler, renk ayrımlarını yapmanız gereken yolcular ve dahası sizleri bekliyor. Rengarenk bir dünya, zamana karşı yarış, takip etmeniz gereken trenler, rotanız parmaklarınızın ucunda olacaktır. Hamleleri iyi belirlemeniz gerekiyor aksi halde kazalar olabilir. Railways v1.06 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Railways Play Store’da 15.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Railways v1.06 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıandroid, android oyun indir; railways telefon için, apk, apk indir, railways 1.06 android, railways 1.06 apk, railways 1.06 full apk, railways android, railways android apk, railways apk, railways apk indir, railways full apk, railways mobile, railways mobile apk


Download Railways v1.06 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like