Rayman Fiesta Run v1.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 369 ratings )
Price: $0
Download

Rayman Fiesta Run v1.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Rayman Fiesta Run v1.2.5 PARA HİLELİ APK, koşu tarzındaki oyunları sevenlerin denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Ubisoft Entertainment stüdyosunun üstlendiği mükemmel sürükleyiciliğe sahip kaliteli bir oyundur. Rayman ilk olarak bilgisayar ve eski konsol cihazları için 1995 yılında Ubisoft tarafından geliştirildi gördüğü ilginin ardından sürekli olarak yeni oyunları ile karşımıza çıktı mobil platform içinde istek gelmiş olacak ki Rayman’ın koşu oyunları Android cihazlar içinde geldi. Rayman Fiesta Run içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz karakteri satın alabilir, özelliklerinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Oyunda amacınız sürekli olarak koşan Rayman karakterini yönlendirerek engellerden kurtulmasını sağlamak ve en fazla altını toplatmaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Rayman Fiesta Run Play Store’da 26.000’den fazla indirilmiştir 6.49TL’dir.

Kurulumu

Rayman Fiesta Run v1.2.5 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.rayman.fiestarun” ve android/data klasörüne atalım.

Rayman Fiesta Run v1.2.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rayman Fiesta Run 1.2.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunrayman fiesta run 1.2.5 android, rayman fiesta run 1.2.5 apk, rayman fiesta run 1.2.5 apk download, rayman fiesta run 1.2.5 apk indir, rayman fiesta run 1.2.5 hack apk, rayman fiesta run 1.2.5 hile apk, rayman fiesta run 1.2.5 indir, rayman fiesta run 1.2.5 mod apk, rayman fiesta run 1.2.5 sd data, rayman fiesta run android indir, rayman fiesta run apk, rayman fiesta run apk indir, rayman fiesta run full apk, rayman fiesta run hile apk, rayman fiesta run mod apk, rayman fiesta run para hile


Download Rayman Fiesta Run v1.2.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like