RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium APK – SD DATA

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 28 views
( 128 ratings )
Price: $0
Download

RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium APK – SD DATA

RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium APK, araba yarış oyunlarını seviyorsanız iyi bir alternatif olacağını düşündüğüm yapımcılığını WeGo Interactive stüdyosunun üstlendiği klasik bir oyundur. RE-VOLT Classic normal şartlarda kullanıcılara ücretsiz olarak sunulsa da bir çok araba kullanıma kapalıydı bu sorunun önüne geçebilmek için premium yani FULL APK olarak sunuyorum bu sayede tüm arabaları kullanabilir dilediğiniz gibi yarışabilirsiniz. Amacınız kontrol ettiğiniz mini araba ile bulunduğunuz parkur içinde yarışarak birinci olmaktır. 42 güçlü araba, 14 zorlu yarış parkuru ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. RE-VOLT Classic (Premium) – 3D Play Store’da 16.31TL’dir.

Kurulumu

RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.wego.revolt_global_live_premium” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

RE-VOLT Classic 1.2.3 Premium apk : oyuna giriş yaptığınızda tüm arabaları kullanabilir istediğiniz parkurda yarışabilirsiniz.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunre-volt classic android full, re-volt classic android premium, re-volt classic apk premium, re-volt classic full apk, re-volt classic full apk indir, re-volt classic premium 1.2.3 android, re-volt classic premium 1.2.3 apk, re-volt classic premium 1.2.3 apk download, re-volt classic premium 1.2.3 apk indir, re-volt classic premium 1.2.3 full apk, re-volt classic premium android, re-volt classic premium apk, re-volt classic premium apk indir, re-volt classic premium download


Download RE-VOLT Classic v1.2.3 Premium APK – SD DATA

Download

Recommended for You

You may also like