Rebel Cops v1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 377 ratings )
Price: $0
Download

Rebel Cops v1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Asi Polisler v1.5 PARA HİLELİ APK, polisiye, strateji ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını HandyGames stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız polisler ile bulunduğunuz görevlerde suçlulara karşı mücadele etmek ve rehineleri kurtarmaktır. Rebel Cops içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsınız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz silahları ve yan ekipmanları satın alabilirsiniz. Tehlikeli hedefler, zor görevler, farklı ekipmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Rebel Cops v1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Rebel Cops Play Store’da 30.99TL’dir.

Kurulumu

Rebel Cops v1.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.hg.rebelcops” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Rebel Cops v1.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım

Rebel Cops 1.5 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rebel cops 1.5 apk, rebel cops 1.5 full apk, rebel cops 1.5 hack apk, rebel cops 1.5 hile apk, rebel cops 1.5 mod apk, rebel cops altın hile, rebel cops android, rebel cops android için, rebel cops apk, rebel cops apk hile, rebel cops apk mod, rebel cops hack apk, rebel cops hile apk, rebel cops mobile, rebel cops mobile game, rebel cops mod apk, rebel cops para hile, rebel cops telefon için


Download Rebel Cops v1.5 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like