Rebel Inc v1.6.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 495 ratings )
Price: $0
Download

Rebel Inc v1.6.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Rebel Inc v1.6.1 KİLİTLER AÇIK APK, strateji, politika ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ndemic Creations firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakter ile bulunduğunuz başında bulunduğunuz devleti en iyi şekilde yönetmek, kötü örgütlerin hareketlerini engellemek ve halkınızın mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Rebel Inc içinde yaşanan genel zorluklardan ve kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakterleri, bölgeleri, yetenekleri kullanabilirsiniz. Devletin farklı birimleri, çeşitli kararlar, isyanlar ve dahası sizleri bekliyor. Rebel Inc v1.6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rebel Inc. Play Store’da 345.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Rebel Inc v1.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rebel Inc 1.6.1 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm özelliklerin, karakterlerin, bölümlerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 125 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rebel inc 1.6.1 android hile, rebel inc 1.6.1 apk hile, rebel inc 1.6.1 apk mod, rebel inc 1.6.1 full apk, rebel inc 1.6.1 hack apk, rebel inc 1.6.1 hile apk, rebel inc 1.6.1 mod apk, rebel inc 1.6.1 premium apk, rebel inc 1.6.1 pro apk, rebel inc 1.6.1 unlock apk, rebel inc android, rebel inc apk, rebel inc apk hile, rebel inc apk mod, rebel inc full apk, rebel inc hack, rebel inc hack apk, rebel inc hile apk, rebel inc mod apk, rebel inc premium apk, rebel inc pro apk


Download Rebel Inc v1.6.1 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like