Reckless Getaway 2 v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 410 ratings )
Price: $0
Download

Reckless Getaway 2 v2.0.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme ve ortalığı darmaduman etme türündeki oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereksinimi yapımcılığını Pixelbite firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehir içinde sürüşler yapmak, etrafı dağıtmak, polislerden kaçmak ve görevleri tamamlamaktır. Reckless Getaway 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, şehirleri darmaduman edebilirsiniz. Onlarca araba, karmaşık ortamlar, peşinizden ayrılmayan polisler ve dahası sizleri bekliyor. Reckless Getaway 2 v2.0.0 sürümünde yeni bölge ve araçlar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Reckless Getaway 2 Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Reckless Getaway 2 v2.0.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Reckless Getaway 2 2.0.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 33 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, reckless getaway 2 2.0.0 android hile, reckless getaway 2 2.0.0 androidn, reckless getaway 2 2.0.0 apk, reckless getaway 2 2.0.0 cash hack, reckless getaway 2 2.0.0 hack apk, reckless getaway 2 2.0.0 hile apk, reckless getaway 2 2.0.0 mod apk, reckless getaway 2 2.0.0 money hack, reckless getaway 2 2.0.0 para hile, reckless getaway 2 android hile, reckless getaway 2 apk, reckless getaway 2 araba hile, reckless getaway 2 car hack, reckless getaway 2 cash hack, reckless getaway 2 hack, reckless getaway 2 hack apk, reckless getaway 2 hile apk, reckless getaway 2 mod apk, reckless getaway 2 money hack, reckless getaway 2 para hile


Download Reckless Getaway 2 v2.0.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like