REDCON v1.4.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 498 ratings )
Price: $0
Download

REDCON v1.4.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

REDCON v1.4.0 FULL APK, strateji, savunma ve savaş türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü HEXAGE firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlar ve askeri güçler ile kalenizi savunmak ve rakibe ait kaleyi yok etmektir. REDCON kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da oyun içindeki bir çok özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini hiç bir sınırlamaya bağlı kalmadan sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, farklı silahlar, yıkılması güç düşman savunması ve dahası sizleri bekliyor. REDCON v1.4.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. REDCON Play Play Store’da 50.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

REDCON v1.4.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Redcon 1.4.0 full apk : oyun tam sürümüdür, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin olduğu “REDCON 1” paketi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Savunma Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, redcon 1.4.0 android full, redcon 1.4.0 android hack, redcon 1.4.0 android hile, redcon 1.4.0 apk indir, redcon 1.4.0 full apk, redcon 1.4.0 full sürüm, redcon 1.4.0 full sürüm indir, redcon 1.4.0 hack apk, redcon 1.4.0 hack apk indir, redcon 1.4.0 mod apk, redcon 1.4.0 pro apk, redcon 1.4.0 pro apk indir, redcon 1.4.0 pro mod, redcon android hile, redcon full apk, redcon full apk indir, redcon full indir, redcon full sürüm, redcon hack apk, redcon hile apk, redcon mod apk, redcon pro apk, redcon tam sürüm


Download REDCON v1.4.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like