Redline Sport v0.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 982 ratings )
Price: $0
Download

Redline Sport v0.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Redline Sport v0.83 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Okami Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz yarış pistinde rakiplerinize kapışmak ve onlardan önce bitiş çizgisine varmaktır. Redline Sport içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz aracı satın alıp rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Bitme bilmeyen yollar, zorlu rakipler, farklı araba modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Redline Sport v0.83 sürümünde yeni arabalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Redline Sport Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

Redline Sport v0.83 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.okamiinteractive.Rsport” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Redline Sport v0.83 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Redline Sport 0.83 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Araba Sürme Oyunları, Simülasyon Oyunları, Yarış Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, redline sport 0.83 altın hile, redline sport 0.83 araba hile, redline sport 0.83 hack apk, redline sport 0.83 mod apk, redline sport 0.83 para hile, redline sport altın hile, redline sport apk hack, redline sport apk hile, redline sport araba hile, redline sport hack, redline sport hack apk, redline sport hile apk, redline sport mod apk, redline sport para hile


Download Redline Sport v0.83 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like