Reigns v1.09 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 876 ratings )
Price: $0
Download

Reigns v1.09 FULL APK, hikaye ve seçim tabanlı oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını DevolverDigital stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kral ile halkınızı, din işlerini, askerlerinizi ve ekonominizi dengeli bir şekilde tutarak uzun yıllar boyunca hakimiyetinizi sağlamaktır. Keyifli oyun yapısı, tanışmanız gereken devlet, din adamları, komik-üzücü olaylar, seçimleriniz göre ilerleyen olay döngüsü ve dahası sizleri bekliyor. Seçimleriniz oldukça önemlidir, sizi sevilen ve nefret edilen bir kral haline dönüştürebilir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği artık mevcuttur. Mobil cihazlara STEAM üzerinden geçiş yapan oyunlardan birisidir. Reigns v1.09 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Reigns Play Store’da 10.99TL’dir, 140.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Reigns v1.09 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 219 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Klasik Oyunlarandroid oyun indir, apk indir, reigns 1.09 android, reigns 1.09 android full, reigns 1.09 apk, reigns 1.09 apk download, reigns 1.09 apk indir, reigns 1.09 full apk, reigns 1.09 mobile apk, reigns 1.09 mobile game, reigns 1.09 telefon için, reigns android, reigns apk, reigns apk download, reigns apk indir, reigns full apk, reigns full apk indir, reigns mobile, reigns telefon için, reigns telefon için indir, reigns türkçe apk


Download Reigns v1.09 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like