Rescue Wings v1.10.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 278 ratings )
Price: $0
Download

Rescue Wings v1.10.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Rescue Wings v1.10.2 PARA HİLELİ APK, macera ve uçak oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını PlayStack stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümlerde yangınları söndürmek ve görevlerin sonuna ulaşmaktır. Rescue Wings içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, vip yani premium hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz uçağı satın alıp görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Farklı uçak modelleri, büyük yangınlar, onlarca bölüm ve dahası sizleri bekliyor. Rescue Wings v1.10.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Rescue Wings Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Rescue Wings v1.10.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Rescue Wings 1.10.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Rescue Wings 1.10.2 premium hile apk : oyuna vip yani özel paket satın alınmış olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, rescue wings 1.10.2 altın hile, rescue wings 1.10.2 hack apk, rescue wings 1.10.2 hile apk, rescue wings 1.10.2 mod apk, rescue wings 1.10.2 para hile, rescue wings altın hile, rescue wings android, rescue wings apk, rescue wings hack, rescue wings hack apk, rescue wings hile apk, rescue wings mod apk, rescue wings money hack, rescue wings para hile


Download Rescue Wings v1.10.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like